https://arizonbuildingsystems.com/

Arizon firması tarafından imal edilen  bu havalı yapılar en güç tabiat  ve deprem şartlarına  karşı çok dayanıklı yapılardır. Yapıların ısıtma, soğutma ve hava üfleme sistemleride yedekli olarak aynı çatı altında ve  yönetimin kontrolunda   üretildiğinden fevkalade economik işletme giderlerine de sahiptirler.   
Bu yapıların içerisine her türlü spor sahası, yüzme havuzu, atletizm pisti vs. yapılabildiği gibi istenildiğinde çok kısa sürede fuar alanı, konser salonu, müsabaka alanı, inşaat koruma alanı, maden çalışma  alanı, depo  vs. olarakta dizayn edilebilir. 
En mühim özelliklerinden biri ise depremden etkilenmediği için böyle bir felaket sırasında ve sonrasında  insanların toplanabileceği ve felaket geçinceye kadar iaşe ve ibadelerinin karşılanabileceği yapılar olarakda kullanılabilmesidir.   
300-400 m2 den başlayarak yaklaşık 20.000 m2  büyüklüğe  kadar imal edilebilir. Yapının büyüklüğüne göre birkaç gün ile birkaç hafta içerisinde imal edilip şantiyeye geldiğinde montaj süresi 3-4 gün ile birkaç hafta arasındadır.
Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçin, ayrıca firmanın  yukarıdaki  web adresinin üzerine tıklayabilirsiniz.